Sosyal Medya Linklerimiz
KURUMSAL | Hesaplı Sineklik
15338
page-template,page-template-full_width,page-template-full_width-php,page,page-id-15338,bridge-core-1.0.6,ajax_fade,page_not_loaded,,side_area_uncovered_from_content,qode-theme-ver-18.2,qode-theme-bridge,qode_header_in_grid,wpb-js-composer js-comp-ver-6.0.5,vc_responsive

KURUMSAL

Hakkımızda

Smart fly Systems olarak 1991 yılında İstanbul Ataşehir’de PVC imalatıyla başladığımız serüvende piyasanın ve sizlerin ihtiyacı doğrultusunda  bugün Antalya Kepez’de  Sineklik imalatı  yaparak devam ediyoruz  deneyimli kadromuzla Türkiye geneline satış yapmaktayız.

Vizyonumuz

Sineklik uygulamaları, yapı sektöründeki gelişmelere paralel olarak sürekli kendini yeniliyor. Her yeni ihtiyaç nedeyse yeni bir modele kapı aralıyor. Türkiye  genelinde sineklik imalatı  ve  satış işlerini yapan firmamız, vizyonunu da bu çerçevede oluşturmaktadır. HESAPLI Sineklik olarak, yeni teknolojilere kapı açan, yeni trendleri takip ederek kendini yenileyen bir vizyonu benimsiyoruz. Sektörde her gelişmeyi anlık olarak takip etmek ve uygulamaya koymak vizyonumuzun temelidir. Değişen ihtiyaçlar karşısında özel tasarımlara, özel uygulamalara da imza atmaya çalışıyoruz. Mekanlarınızı sineklerden korurken, ev ya da işyerlerinizin dekorasyonunu da önemsiyoruz. Sineklik modellerinin şıklığını yaşam alanlarınıza getiriyoruz.

sineklik

Misyonumuz

Müşteri ve çalışanına artı değer sağlayan, kaliteli ürün ve hizmetleri ile geniş kitlelere erişen, toplumsal sorumluluğunun bilincinde, değerlerine sadık, güvenilirliği, kalite yönetimi, uzman personeli ve müşteri odaklı hizmet anlayışıyla ilk akla gelen ve tercih edilen kurum.
Müşterilerimize faaliyet alanımızla ilgili ürün ve hizmetleri kalite ve etik değerlerden ödün vermeden her seferinde beklentileri aşarak sunmak

Hedeflerimiz

Hedefimiz müşterilerimizin ihtiyaçlarına hem fiyat hem de kalite olarak en uygun ürünü sunmak ve bunu yaparken de müşteri memnuniyetini en üst seviyede tutmaktır. Ne mutlu ki müşterilerimizden almış olduğumuz geri dönüşler doğru yolda olduğumuzu gösteriyor ve bizi daha da iyi olmaya yönlendiriyor.

Kaliteyi Daha Uygun Fiyata Alın Rahat Uyumanın Keyfini Yaşayın

Open chat
Hesaplı Sineklik
Nasıl Yardımcı Olabilirim.
Powered by